Скейт парки
від виробника

Професійне обладнання для скейт парків з гарантією від виробника №1 в Україні з гарантією і доставко

 

Створюйте зону активного
відпочинку разом з нами

Екстремальні види спорту, такі як скейтборд, катання на роликових ковзанах та велосипедах, набирають все більшої популярності. Для занять цими видами спорту передбачено спеціально обладнані майданчики – скейтпарки.

Скейтмайданчики дозволяють безпечно та ефективно відпрацьовувати трюки, а різноманітне обладнання для скейт парку – рампи та фігури – дозволить перетворити ці види спорту та на захоплююче заняття.

 

Ми пропонуємо найкращу продукцію


Сучасне виробництво
Ми щороку успішно справляємося з будь-якими виробничими навантаженнями по виготовленню іграшок, гірлянд, штучної хвої.

Досвідчений персонал
Досвідчений і сумлінний персонал . ТМ Ялинка Тернопіль – в першу чергу опираеться на людей, лише в другу – на техніку з станками.

Якісна консультація
Якщо ви захочете зв’язатися з нами, ми проконсультуємо за ціною і разом виберемо найкращу ялинку або прикраси саме для вас.

Сертифікована продукція
У нас є всі сертифікати відповідності якості .

Якісні матеріали
Тільки якісні матеріали європейського рівня.

Вчасно доставляємо
І встановлюємо всі замовлення в будь-яке місце.

Як ми працюємо

Ілюстрація
Через 15 хвилин

 

Через 15 хвилин, ми підготуємо вам комерційну пропозицію. В ній буде декілька варіантів, конкретно під ваші побажання і запит. Комерційна пропозиція буде узгоджена з вами.

Ілюстрація
Поставка продукції

 

Після виготовлення продукції, ми поставляємо власним транпортом і установлюємо фігури, на уже підготовлену площадку. Ми поставляємо одразу після виготовлення всіх фігур.

Ілюстрація
Сьогодні

 

Ви можете сьогодні оформити замовлення прямо тут, для цього достатньо подзвонити нам, або замовити зворотній дзвінок, натиснувши на кнопку з телефоном.

Ілюстрація
Комерційна пропозиція

 

Після затвердження комерційної пропозиції, і вирішення питання оплати, ми приступаємо до виробництва вашого замовлення. Терміни виробництва вказані в каталозі, а також у КП.

2500+
Годин активного користування
1200+
Задоволених спортсменів
100+
Виготовлено
фігур
10+
Реалізованих проектів

Приклади нашої
роботи

Рекомендуємо вам ознайомитись з нашою продукцією. Ми на ринку уже не перший рік, а наш металевий каркас витримує не один сезон. Тому пропонуємо вам познаомитись з нашою продукцією, щоб побачити як виглядає результат нашої роботи.

Зважіться з нами

📧 FIGURIPARK@GMAIL.COM

🗺 м.Тернопіль вул.Лук’яновича 8

📱 +38(098)103-41-12

Заповніть форму щоб отримати каталог