паркові скульптури

Основними елементами ландшафтного дизайну присадибної або дачної ділянки, і навіть міської паркової території є не тільки дерева, клумби і квітники. Композицію можна доповнити, застосовуючи паркові скульптури – розставлені в потрібних місцях фігури тварин, людей, і інші малі архітектурні форми. З їх допомогою легко надати логічну завершеність саду або парку, акцентувати увагу на окремих ділянках, роблячи їх затишними і унікальними.

Садово паркові фігури тварин

Найважливішим нашим принципом є якість матеріалів, ми надаємо найдовшу гарантію на ринку. Ми впевнені в довговічності скульптур

100% Гарантія Якості figuripark

Над варіантами ми працюємо індивідуально з кожним клієнтом. На сайті представлені декілька з прикладів для вибору, якщо у вас є побажання по конкретних тваринах. Ми підготуємо комерційну пропозицію саме для вас !

Ми завжди націлені на побажання клієнта, тому виготовляємо фігури з потрібними саме для вас, розмірами ! Зберігаємо всі пропорції, і гарантуємо точність виконання.

Сучасні міські скульптури

Скульптури сучасного мистецтва відрізняються від звичайних, задумкою, і спробою крім розміщенням красивих фігур, передати певний смисл. Ми проробляємо кожне замовлення, абсолютно індивідуально. Відштовхуючись від паркової території, на якій буде розміщуватись розробляється дизайн.

Паркові фігури динозаврів

Особливості вибору і розміщення фігур

Вибирайте, які скульптури краще підійдуть для вашого саду або парку і робіть один загальний стиль території :

  • Найпростіше купити садово паркові фігури для класичного стилю. Він передбачає грамотне розміщення по ділянці тварин корови, олені, коні, такі скульптури завжди зрозумілі і захоплюючі особливо для дітей. Скульптури розставляють в центрах клумб, по кутах і уздовж доріжок.
  • Поціновувачам сучасного мистецтва варто вибирати для оформлення абстрактні скульптури з металу або каменю, які відмінно виглядають на відкритих місцях і біля водоймищ. Такий вид сучасного мистецтва завжди привертає увагу, цікавою задумкою.
  • Для екзотичного стилю підходять фігури динозаврів. Завдяки мультфільмів і кіно, всі люди знають що на землі була ера динозаврів, дітям цікаво подивитися в живу на персонажів з мультфільмів. А дорослим знайти схожі елементи з сучасними тваринами .

Вибираючи вид і розміри декоративної скульптури, обов’язково варто врахувати величину ділянки і місце, де передбачається її встановити. Елементи ландшафтного дизайну не повинні залишатися непомітними, інакше втрачається весь сенс їх установки. Невелика будуть мати гарний вигляд під кущем, на доріжці або галявині, казковому динозавру і навіть сучасній скульптурі у вигляді персонажа мультфільму підійде квіткова клумба. А такі дикі тварини як кабан, олень або слон на галявині серед дерев парку або саду створять відчуття справжнього лісу або джунглів.

100% Гарантія Якості figuripark

ОФОРМИТИ ЗАМОВЛЕННЯ :

Для того, щоб купити паркові скульптури, варто вибрати Figuripark. Адже ми пропонуємо не тільки готові вироби, а можливість вибрати і замовити кращу фігуру з індивідуально зробленим ескізами. У найкоротші терміни компанія виготовить потрібну кількість фігур, з точним дотриманням розмірів і пропорцій. Виробництво ведеться з класичних і з якісних сучасних матеріалів. А ціна виготовлення залежить від складності та обсягу роботи, але залишається цілком доступною, особливо при покупці оптом.

Купуйте фігури тут