Cкейт парк что лучше дерево или метал

Скейт парк дерев'яний або металевий. ЩО ВИБРАТИ?

Скейтбординг став модним у молоді в середині минулого століття і з тих пір залишається на вершині популярності. У 2017 році скейтбординг включили в програму олімпійських ігор. Як і будь-який екстремальний вид спорту, він травмонебезпечний, тому займатися ним можна тільки на спеціально обладнаному майданчику . А для цього потрібно купити якісний скейт-парк. Але спочатку потрібно вирішити, з якого матеріалу його краще придбати – з дерева або з металу.

Переваги та недоліки різних видів парків :

Будівництво скейт-парку – досить витратний процес. Головне тут це продуктивні потужності. Для роботи з деревом вистачить звичайного електро-лобзика, але для метала потрібно спеціальне обладнання. На даний момент найчастіше використовується дерево або метал.

Дерев'яний каркас:

Основа дерев’яного – каркас із брусів або дощок. Їх випилюють відповідно до розмірів, обшивають фанерними листами. Вони відрізняються деякими перевагами:

Переваги :

Каркас Дерево
Скейт парк с деревянным каркасом

Незважаючи на це недоліків у дерева значно більше.

НЕДОЛІКИ :

Дерево менш довговічне, псується від вологи і снігу, тому необхідно передбачати навіс або укриття на зиму . Деревина схильна до зараження паразитами, які з’їдають його зсередини і значно прискорюють знос. Згодом деякі дошки, на які припадає найбільше навантаження, перетворюються в труху і вимагають заміни . Часто відремонтовані дошки відрізняються по фактурі, через що результат виглядає залатаним і непривабливим. У поєднанні з високою ціною і малою кількістю переваг, будувати майданчики з деревини абсолютно нерентабельно.

Недоліки на практиці

Металевий каркас :

Основа металевих скейт-парків збирається з антикорозійних труб, кутів, які міцно зварюються між собою

Переваги :

НЕДОЛІКИ :

Металевий скейт-парк практично не має недоліків. Безпека забезпечується правильною конструкцією спусків, трамплінів, рамп, а також якісної текстурою покриття. У виборі між деревом і металом однозначно кращий варіант – сталевий. Він служить набагато довше – якщо середній термін експлуатації дерев’яного майданчика не перевищує 5 років, то металева прослужить більше 15. Може використовуватися і значно, далі після заміни деяких комплектуючих.

Якщо дерев’яний повинна збирати бригада будівельників з використанням спеціального обладнання , то конструкцію металевого можна з’єднати самостійно, ознайомившись з інструкцією або замовивши шеф-монтаж. Аргумент на користь сталевого мобільність – такий майданчик можна зібрати і перемістити на інше місце.

Недоліки на практиці

Порівняння рівня шуму

Скільки коштує будівництво скейт-парку ?

Вибір в Україні досить великий. Від низьких цін до невиправдано високих. Вартість залежить від площі, проекту, кількості елементів, і найголовніше, від матеріалу. На даний момент найчастіше використовується дерево або метал.

Дерев'яний каркас :

Фігури і елементи дерев’яного парку, такі як рампи, трампліни, перила, разгонки, складаються з дерев’яних дощок або брусів. Ціна коливається від 80 тисяч гривень за фігуру і до 5 мільйонів за об’ємні складні проекти. 

Така сума складається з високою вартості деревини, витрат на її обробку, покриття лаком, захист від цвілі і шкідників, але з ним простіше працювати.

Металевий каркас :

Скейт-парки, виготовлені зі сталі, коштують значно дешевше і – від 40 тисяч за фігуру до 1,5 мільйона гривень 

Металеві площадки також набагато дешевше обслуговувати, також відсутні витрати на обробку матеріалів і необхідність установки навісів для захисту від опадів.  

Висновки:

У виборі між деревом і металом однозначно кращий варіант – сталевий

  • Він служить набагато довше – якщо середній термін експлуатації дерев’яного майданчика не перевищує 5 років , то металева прослужить більше 15. Може використовуватися і значно, далі після заміни деяких комплектуючих.

  • Якщо дерев’яний повинна збирати бригада будівельників з використанням спеціального обладнання, то конструкцію металевого можна з’єднати самостійно, ознайомившись з інструкцією або замовивши шеф-монтаж.

  • Аргумент на користь сталевого також і мобільність – такий майданчик можна зібрати і перемістити на інше місце

Скейт парк с металическим каркасом

Де купити якісний скейт-парк з металу :

Якісний скейт-парк – справжній магніт для любителів екстремального спорту. Металева майданчик – кращий вибір, так як вона буде служити довго, забезпечить зручне катання, збереже зовнішній вигляд, а ще дозволить заощадити.

Figuripark – український виробник металевих скейт-парків з гарантією до 10 років. Каталог включає достатню кількість різних проєктів від найдешевших до найдорожчих.